Portfolio

Portfolio

Beleggershulp portfolio update 10-08-2019

H/M/L = Hoog/Midden/Laag risico aandeel wordt uitgedrukt in de weging van het aandeell, b.v. Bij een portfolio met $25.000 geef je resp. $1000/400/200 uit bij een weging van 1,0/0,4/0,2.
B/H/S = Buy/Hold/Sell. Buy= aandeel kan nog steeds gekocht worden, Hold= niet kopen/verkopen, Sell= verkopen
^ = Aandelen geprijsd in CAD. Andere aandelen zijn allen in USD geprijsd.
^^= Aandelen geprijsd in AUD.
InvestmentTickerBuy dateBuy pricePriceDiv.Return %WegingB/H/SStop
Base metals & Copper
BHP BillitonBBLJanuary 2, 201840.2443.445.5022%1H30.18
RIO TintoRIOJanuary 2, 201852.9848.789.4210%1H39.74
Gold&Silver Royalties
Franco NevadaFNVJanuary 2, 201879.1293.741.4420%1B59.34
Sandstorm GoldSANDJanuary 2, 20185.036.56030%0.4H3.32
Osisko Gold RoyaltiesOR^March 28, 201812.516.770.3037%1H9.38
Royal GoldRGLDSeptember 21, 201877.00129.030.8069%1H57.75
Wheathon Precious MetalsWPMAugust 05, 201924.3527.74014%0.5B18.26
Metalla Royalty & Streaming LtdMTA^August 06, 20191.161.2104%0.2B0.87
ELY Gold Royalties ELY^August 06, 20190.400.390-3%0.2B0.3
Gold & Silver Miners
Pretium Resources IncPVGFebruary 9, 20186.7512.92091%0.2H3.38
Junior Gold Miners ETFGDXJFebruary 9, 201830.7541.84036%1H23.06
First Majestic SilverAGMarch 28, 20186.1110.71071%0.2H3.06
First Mining Gold CorpFF^January 8, 20190.350.300-16%0.4B0.18
Anglo AmericanNGLOYFebruary 11, 201912.2811.140.26-7%1.0H8.23
New Pacific MetalsNUAGApril 3, 20192.492.6506%0.2B1.25
Dividend Income
Gamco Global G&Nat resGGNJanuary 2, 201854.540.9510%3H3.30
Macquire Infrastructure CompagnyMICApril 20, 201839.2138.095.0010%1H29.41
Two Harbers Investerment CorpTWOApril 20, 201815.6613.482.281%1H11.75
Colgate PalmoliveCLJune 30, 201864.8171.522.1114%0.5H48.61
Sprott IncSIISeptember 17, 20183.083.670.0922%2H2.03
China
China Water affairsCWAFFSeptember 17, 20181.080.770.03-26%0.5H0.71
Geely Automobile HoldingsGELYYOctober 29, 20183628.210-22%0.5H23.76
Uranium
Uranium Energy CorpUECJanuary 2, 20181.500.920-39%0.8B0.51
CamecoCCJJanuary 2, 20189.958.610.06-13%2.0H7.46
NexGen Energy LtdNXEJanuary 2, 20182.181.680-23%0.8B0.74
Fission Uranium CorpFCU^January 2, 20180.700.350-50%0.4B0.24
Ur-EnergyURGOctober 1, 20180.700.550-21%0.6B0.24
Energy Fuels IncUUUUApril 2, 20192.751.580-43%0.6B0.94
Energy
Royal Dutch ShellRDSAJanuary 2, 201827.9825.572.510%1.0H20.99
Sabine Royalty TrustSBRJanuary 22, 201940.8043.921.9913%0.5H30.60
Short
TeslaTSLAFebruary 23, 2018353235.01033%0.5Hnvt
SeaWorld Entertainment IncSEASJuly 13, 20182233.010-50%1Hnvt
Proshares Ultrashort S&PSDSDecember 3, 20183631.060-14%1Hnvt
Hertz Global HoldingsHTZFebruary 21, 201919.1314.48024%1.0Hnvt
EV-metals
Cobalt 27 Capital CorpKBLT^October 10, 20185.123.970-22%0.2B3.41
Lundin Mining CorpLUN^October 11, 20185.965.910-1%0.2B3.97
Norilsk NikkelNILSYJuly 11, 201922.6822.7200%0.5B15.12
FGS
Canopy Growth CompagnyWEED^October 15, 201830.343.39043%0.125
Innovative Industrial PropertiesIIPRApril 25, 201832.32102.502.00223%0.25
BitcoinSeptember 09, 20184285.2810500.000145%0.50
Opties
Opties 2019236.60%1
Totaal842%30.80gem27.34%

Gerealiseerde Winsten/Verliezen update 10-08-2019

Gerealiseerde winst/verlies = (Totale Return/totale weging) =3.7%
InvestmentTickerSell datebuy priceSell priceDiv.ReturnWeging
2018 totaal-14%12.83
Artemis ResourcesARV^^01-02-190.200.100-49%0.20
Innovative Industrial PropertiesIIPR01-02-1932.3265.000101%0.25
eCobalt SolutionsECS^15-02-190.700.470-33%0.2
Hetz Global HoldingsHTZ31-05-1919.0514.13026%0.50
TeslaTSLA31-05-19353185.5047%0.50
BP Prudhoe bay Royalty TrustBPT27-05-1923.7517.810-25%0.50
Bitcoin25-06-194285.289431.000120%0.50
Pure GlobalPURE19-08-180.220.120-48%0.40
Aurora Cannabis IncACB15-10-187.016.840-2%0.5
Cannabis wheathonCBWTF25-04-180.760.550-28%0.7
Medmen EnterprisesMMEN02-04-194.052.790-31%0.2
Totaal64%17.28