Portfolio

Portfolio

Beleggershulp portfolio update 08-11-2019

H/M/L = Hoog/Midden/Laag risico aandeel wordt uitgedrukt in de weging van het aandeell, b.v. Bij een portfolio met $25.000 geef je resp. $1000/400/200 uit bij een weging van 1,0/0,4/0,2.
B/H/S = Buy/Hold/Sell. Buy= aandeel kan nog steeds gekocht worden, Hold= niet kopen/verkopen, Sell= verkopen
^ = Aandelen geprijsd in CAD. Andere aandelen zijn allen in USD geprijsd.
^^= Aandelen geprijsd in AUD.
InvestmentTickerBuy dateBuy pricePriceDiv.Return %WegingB/H/SStop
Gold&Silver Royalties
Franco NevadaFNVJanuary 2, 201879.1295.611.6923%1H59.34
Sandstorm GoldSANDJanuary 2, 20185.036.53030%0.4H3.32
Osisko Gold RoyaltiesOR^March 28, 201812.511.220.30-8%1H9.38
Royal GoldRGLDSeptember 21, 201877.00113.560.8049%1H57.75
Wheathon Precious MetalsWPMAugust 05, 201924.3526.280.098%0.5B18.26
Metalla Royalty & Streaming LtdMTA^August 06, 20191.161.35017%0.2B0.87
ELY Gold Royalties ELY^August 06, 20190.400.400%0.2B0.3
Gold & Silver Miners
Junior Gold Miners ETFGDXJFebruary 9, 201830.7536.33018%1H23.06
First Majestic SilverAGMarch 28, 20186.119.80060%0.2H3.06
First Mining Gold CorpFF^January 8, 20190.350.210-41%0.4B0.18
Anglo AmericanNGLOYFebruary 11, 201912.2813.430.2611%1.0H8.23
New Pacific MetalsNUAGApril 3, 20192.494.50081%0.2H1.25
Dividend Income
Gamco Global G&Nat resGGNJanuary 2, 201854.251.058%3H3.30
Colgate PalmoliveCLJune 30, 201864.8170.512.117%0.5H48.61
Sprott IncSIISeptember 17, 20183.082.870.12-3%2H2.03
Uranium
Uranium Energy CorpUECJanuary 2, 20181.501.020-32%0.8B0.51
CamecoCCJJanuary 2, 20189.959.590.06-3%2.0B7.46
NexGen Energy LtdNXEJanuary 2, 20182.181.750-20%0.8B0.74
Fission Uranium CorpFCU^January 2, 20180.700.290-59%0.4B0.24
Ur-EnergyURGOctober 1, 20180.700.610-12%0.6B0.24
Energy Fuels IncUUUUApril 2, 20192.751.910-31%0.6B0.94
Energy
Royal Dutch ShellRDSAJanuary 2, 201827.9827.222.9811%1.5H20.99
Sabine Royalty TrustSBRJanuary 22, 201940.8039.142.70-1%1.0H30.60
Exxon MobileXOMSeptember 13, 201973.0070.770.00-3%0.5B54.75
EOG resourcesEOGSeptember 13, 201981.2574.700.00-8%0.5B60.94
BP plcBPSeptember 13, 201938.2539.190.002%0.5B28.69
Total SAFPSeptember 13, 201946.7549.290.667%0.5B46.06
Short
TeslaTSLAFebruary 23, 2018353337.1404%0.5Hnvt
SeaWorld Entertainment IncSEASJuly 13, 20182229.280-33%1Hnvt
Proshares Ultrashort S&PSDSDecember 3, 20183627.260-24%1Hnvt
Hertz Global HoldingsHTZFebruary 21, 201919.1316.66013%0.5Hnvt
EV-metals
Cobalt 27 Capital CorpKBLT^October 10, 20185.124.400-14%0.2B3.41
Lundin Mining CorpLUN^October 11, 20185.967.55027%0.2B3.97
Norilsk NikkelNILSYJuly 11, 201922.6829.081.3731%0.5B15.12
FGS
Canopy Growth CompagnyWEED^October 15, 201830.328.32093%0.125
Innovative Industrial PropertiesIIPRApril 25, 201832.3285.222.78272%0.25
BitcoinSeptember 09, 20184285.288012.350187%0.50
Pretium Resources IncPVGFebruary 02, 20186.758.870131%0.10
Opties
Opties 2019209.3%1
Totaal1006%28.2gem35.70%

Gerealiseerde Winsten/Verliezen update 08-11-2019

Gerealiseerde winst/verlies = (Totale Return/totale weging) =9.90%
InvestmentTickerSell datebuy priceSell priceDiv.ReturnWeging
2018 totaal-14%12.83
Artemis ResourcesARV^^01-02-190.200.100-49%0.20
Innovative Industrial PropertiesIIPR01-02-1932.3265.000101%0.25
eCobalt SolutionsECS^15-02-190.700.470-33%0.2
Hetz Global HoldingsHTZ31-05-1919.0514.13026%0.50
TeslaTSLA31-05-19353185.5047%0.50
BP Prudhoe bay Royalty TrustBPT27-05-1923.7517.810-25%0.50
Bitcoin25-06-194285.289431.000120%0.50
Pure GlobalPURE19-08-180.220.120-48%0.40
Aurora Cannabis IncACB15-10-187.016.840-2%0.5
Cannabis wheathonCBWTF25-04-180.760.550-28%0.7
Medmen EnterprisesMMEN02-04-194.052.790-31%0.2
Hertz GlobalHTZ21-02-1919.1312037%0.5
Pretium resourcesPVG09-02-186.7513.520100%0.1
Rio TintoRIO02-01-1852.9853.189.4218%1.0
BHP BillitonBBL02-01-1840.2441.817.0621%1.0
Macquire Infrastructure CompagnyMIC20-04-1839.2138.586.0014%1.0
Two HarborsTWO20-04-1815.6613.262.28-1%1.0
China Water AffairsCWAFF17-09-181.080.770.03-26%0.5
Geely Automobile HoldingsGELYY29-10-1836.0035.580-1%0.5
Totaal227%22.88