Heel erg stilzitten nu !!!!!!

Heel erg stilzitten nu !!!!!!

volume 3 / jaar 3

Wat een volatiele bende op de beurs de afgelopen weken. Alhoewel we bij beleggershulp dit maar 1 grote paniek vinden die nergens op slaat moeten we wel ernstig rekening houden dat het nog erger wordt. Het lijkt er steeds sterker op dat het nog wel een aantal maanden aanhoud. We verwachten nog steeds een grote rebound als het virus stabiel blijft of, nog beter, afneemt. Let op wij betreuren natuurlijk ook de sterfgevallen. En als je er direct mee te maken heeft dan is dit echt persoonlijk een ramp. Dit is en blijft echter een hele erge griep. Met dien verstande dat de griep ook heel veel slachtoffers maken en zeker ook de aantallen waar we ons nu zo’n zorgen om maken. Toch denken we dat de gezondheidszorg en de regeringen het juiste doen. Het moet uiteraard onder controle komen. Alleen de gigantische paniek die er mee gepaard gaat laat zien dat het sentiment vaak wint van het gezond verstand. We hebben in de laatste weekly reeds gezegd dat we dit totaal verkeerd hebben ingeschat. Vooral onze opties doen het heel slecht en hierin hebben we u slecht geadviseerd, tot nu toe dan. Als de rebound er komt zitten we weer goed.

We hebben wederom afscheid moeten nemen van 1 van de energiefondsen en dat is EOG resources. Verkoop dit aandeel als u dit nog niet gedaan heeft. Let op het ligt nu alweer zo’n 8% lager als onze stoploss prijs

Toch geeft deze daling ook kansen. Wij denken namelijk dat de beurzen nog 1 manische stijging tegemoet gaan, en dat de S&P500 nog 1 keer een flinke run up maakt en een high neer gaat zetten die de komende 10 jaar niet meer doorbroken gaat worden. Vorige week hebben wij u de tip gegeven om aandelen bij te kopen als de markt weer gaat draaien. Dit is nog niet gebeurd, blijf daarom gewoon stilzitten en doe niets. We kijken het in ieder geval begin deze week aan en besluiten of we bij gaan kopen of niet, we zullen u als abonnee hier apart van berichten. Tot die tijd NIETS DOEN. Hoe moeilijk het ook is. De beurs kan echt verder dalen, maar in onze ogen is dit echt irreëel. Met de economie is niets aan de hand, het draaide als een tierelier. Indien mensen weer uit de quarantaine komen geven ze het geld weer uit. Zwakke bedrijven zullen omvallen en de sterkere zullen overleven en de schade ruimschoots weer inhalen. Sectoren die het wel heel slecht hebben zijn bijvoorbeeld de horeca, vliegtuigmaatschappijen en toeristenbranche.

Je ziet op de beurs nu een mooi zigzag patroon ontstaan en dit duidt op een bodemvorming. Als deze bodem houdt deze week kunnen we kijken om heel langzaam iets bij te kopen. We zullen het kooplijstje aan de onderkant van deze nieuwsbrief nog een keertje herhalen. Verder kunnen we natuurlijk ook reikhalzend naar opties uitkijken. Deze zijn nu sky-high geprijsd, maar diegene die we hebben lopen nu heel slecht. Dus we moeten hier wel een beetje uitkijken wat we doen.

Het spijt ons dat het deze maand een weinig inspirerende nieuwsbrief en nogal een korte nieuwsbrief is. Maar soms moet je echt op je handen blijven zitten en niets doen. Dit is echt het moeilijkste dat er is bij beleggen. Buiten de onderstaande kooptips geven we u er nog eentje mee. Heeft u kinderen of zelf een beleggingshorizon van nog minimaal 20 jaar, koop dan RDSA voor <17 euro en leg dit aandeel weg. Kijk er gewoon niet na en ontvang het dividend om op den duur andere aandelen mee te kopen. Ook al zal men het dividend door de helft delen dan ontvangt u nog steeds 5% dividend, een heel stuk meer dan de bank u de komende 20 jaar zal geven. Vooral als u jonge kinderen heeft is dit een geweldig aandeel om nu te kopen en weg te leggen voor als ze gaan studeren. Een andere tip is voor de meer speculatieve geest , koop Uranium bij als u tegen nog meer verlies kan. Dit klinkt raar maar de Uranium aandelen zijn echt gedecimeerd. Eens zullen ze stijgen tot zeer grote hoogte. Als u de ballen heeft ( let op deze term kunnen we ook heus voor vrouwen in de figuurlijke betekenis gebruiken) dan kunt u nu een beetje bij kopen en later profiteren. Verder zou het een goede keus kunnen zijn om nu de zilvermijnen bij te kopen, met een ratio goud/zilver van bijna 100 kunnen deze ten opzichte van goudmijnen bijna niet meer dalen.

  • KOOPLIJST
  • Koop SAND bij met een weging van 0,4
  • Koop WPM met een weging van 0,5
  • Koop MTA met een weging van 0,2
  • Koop BCM met een weging van 0,2
  • Koop GGN met een weging van 1
  • Koop UEC met een weging van 0,2
  • Koop NXE met een weging van 0,2
  • Koop FCU met een weging van 0,2
  • Koop UUUU met een weging van 0,2
  • Koop URC met een weging van 0,2
  • Koop ATY met een weging van 0,2
  • Koop NCU met een weging van 0,2
  • Koop IVN met een weging van 0,2
  • Koop IIPR met een weging van 0,4 en een prijs van <$75
  • Koop AG met een weging van 0,4 en een prijs van <$6

Bevalt u onze research en wilt u wekelijks deze gratis in uw mailbox hebben. Wilt u tevens op de hoogte gehouden worden van al onze aanbevelingen dan is een gratis abonnement misschien iets voor u, u kunt hem afsluiten op :https://beleggershulp.nl/newsletter

Beleggershulp portfolio nieuwsbrief maart 2020

InvestmentTickerBuy dateBuy pricePriceDiv.Return %WegingB/H/SStop
Gold&Silver Royalties
Franco NevadaFNVJanuary 2, 201879.12119.081.9453%1H59.34
Sandstorm GoldSANDJanuary 2, 20185.036.32026%0.4H3.32
Osisko Gold RoyaltiesOR^March 28, 201812.5011.600.35-4%1H9.38
Royal GoldRGLDSeptember 21, 201877.00104.641.3438%1H57.75
Wheathon Precious MetalsWPMAugust 05, 201924.3530.520.7228%0.5B18.26
Metalla Royalty & Streaming LtdMTA^August 06, 20194.647.060.0152%0.2B3.48
Gold & Silver Miners
Junior Gold Miners ETFGDXJFebruary 9, 201830.7540.12030%1H23.06
First Mining Gold CorpFF^January 8, 20190.350.200-44%0.4B0.18
Anglo AmericanNGLOYFebruary 11, 201912.2811.090.26-8%1.0H8.23
Ascot ResourcesAOT^January 7, 20200.810.580-28%0.4B0.27
Bear Creek MiningBCM^January 20, 20202.391.850-23%0.2B0.79
Plato Gold CorpPGCFebruary 20, 20200.0450.0400-11%0.2B0.01
Dividend Income
Gamco Global G&Nat resGGNJanuary 2, 201853.781.302%3.0H3.30
Sprott IncSIISeptember 17, 20183.082.660.18-8%2.0H2.03
AGNC Investment CorpAGNCFebruary 3, 202018.7017.100.16-8%1.0B12.34
Annaly Capital ManagementNLYFebruary 3, 20209.809.110.00-71.0B6.47
Uranium
Uranium Energy CorpUECJanuary 2, 20181.500.600-60%0.8B0.51
CamecoCCJJanuary 2, 20189.958.480.12-14%2.0B7.46
NexGen Energy LtdNXEJanuary 2, 20182.181.210-44%0.8B0.74
Fission Uranium CorpFCU^January 2, 20180.550.230-59%0.6B0.24
Ur-EnergyURGOctober 1, 20180.660.500-25%0.8B0.24
Energy Fuels IncUUUUApril 2, 20192.751.230-55%0.6B0.94
Uranium Royalty CorpURC^December 12, 20191.181.100-7%0.4B0.4
Energy
Sabine Royalty TrustSBRJanuary 22, 201940.8034.243.66-7%1.0H30.60
BP plcBPSeptember 13, 201938.2531.251.25-15%0.5B28.69
Total SAFPSeptember 13, 201946.7537.151.98-16%0.5B46.06
Shell Midstream PartnersSHLXDecember 20, 201919.8215.100.46-21%1.0B14.87
Short
Proshares Ultrashort S&PSDSDecember 3, 20183629.090-19%1Hnvt
EV-metals
Lundin Mining CorpLUN^October 11, 20185.966.85015%0.2B3.97
Norilsk NikkelNILSYJuly 11, 201922.6830.322.3241%0.5B15.12
Base-metals
Atico Mining CorpATY^February 13, 20200.370.280-24%0.2B0.12
Nevada Copper MinesNCU^January 20, 20200.360.240-35%0.2B0.12
Ivanhoe MinesIVN^January 24, 20203.713.130-16%0.2B1.24
FGS
Canopy Growth CompagnyWEED^October 15, 201830.325.17083%0.125
Innovative Industrial PropertiesIIPRApril 25, 201832.3291.943.78296%0.25
BitcoinSeptember 09, 20184285.287731.810180%0.50
Pretium Resources IncPVGFebruary 02, 20186.757.100105%0.10
New Pacific MetalsNUAGApril 3, 20192.495.410217%0.10
First Majestic SilverAGMarch 28, 20186.117.540123%0.10
ELY Gold RoyaltiesELYAugust 6, 20190.400.720182%0.10
Opties
Opties 2020304.30%1
Totaal1218%27.90gem43.69%
H/M/L = Hoog/Midden/Laag risico aandeel wordt uitgedrukt in de weging van het aandeell, b.v. Bij een portfolio met $25.000 geef je resp. $1000/400/200 uit bij een weging van 1,0/0,4/0,2.
B/H/S = Buy/Hold/Sell. Buy= aandeel kan nog steeds gekocht worden, Hold= niet kopen/verkopen, Sell= verkopen
^ = Aandelen geprijsd in CAD. Andere aandelen zijn allen in USD geprijsd.
^^= Aandelen geprijsd in AUD.
^% = aandelen split

Gerealiseerde Winsten/Verliezen nieuwsbrief maart 2020

InvestmentTickerBuy
date
buy priceSell priceDiv.ReturnWeging
2018 totaal-14%12.83
Artemis ResourcesARV^^01-02-190.200.100-49%0.20
Innovative Industrial PropertiesIIPR01-02-1932.3265.000101%0.25
eCobalt SolutionsECS^15-02-190.700.470-33%0.2
Hetz Global HoldingsHTZ31-05-1919.0514.13026%0.50
TeslaTSLA31-05-19353185.5047%0.50
BP Prudhoe bay Royalty TrustBPT27-05-1923.7517.810-25%0.50
Bitcoin25-06-194285.289431.000120%0.50
Pure GlobalPURE19-08-180.220.120-48%0.40
Aurora Cannabis IncACB15-10-187.016.840-2%0.5
Cannabis wheathonCBWTF25-04-180.760.550-28%0.7
Medmen EnterprisesMMEN02-04-194.052.790-31%0.2
Hertz GlobalHTZ21-02-1919.1312037%0.5
Pretium resourcesPVG09-02-186.7513.520100%0.1
Rio TintoRIO02-01-1852.9853.189.4218%1.0
BHP BillitonBBL02-01-1840.2441.817.0621%1.0
Macquire Infrastructure CompagnyMIC20-04-1839.2138.586.0014%1.0
Two HarborsTWO20-04-1815.6613.262.28-1%1.0
China Water AffairsCWAFF17-09-181.080.770.03-26%0.5
Geely Automobile HoldingsGELYY29-10-1836.0035.580-1%0.5
New Pacific MetalsNUAG03-04-192.495.50121%0.1
First Majestic SilverAG28-03-186.1112.400103%0.1
TeslaTSLA23-02-18352.00469.000-33%1.0
Conic MetalsNKL^%10-10-180.510.340-34%2.0
ELY Gold RoyaltiesELY06-08-20190.400.800103%0.10
Alliance Resource PartnersARLP09-11-201911.608.700.94-17%1
Colgate PalmoliveCL30-06-201864.8176.602.9723%0.5
Royal Dutch ShellRDSA02-01-201827.3220.493.92-11%1.5
Exxon MobileXOM13-09-201973.0054.751.78-23%0.5
Enable Midstream PartnersENBL20-12-201910.107.580.33-22%1.0
Sea World Entertainment IncSEAS13-07-201822.0026.060.00-18%1.0
Herz GlobalHTZ21-02-201919.1312.370.0035%0.50
EOG resourcesEOG13-09-201981.2560.940.87-24%0.50
Totaal430%32.68
Gerealiseerde winst/verlies = (Totale Return/totale weging) =13.20%

Opties update nieuwsbrief maart 2020

TickerSoortStrikeDateSell/buybuy pricesell priceWinst/verliesto dowin
2018 optie winst117,80%
ATVIput47.5February 15, 2019-2281.224170.8FIN2
STZput150April 18, 2019-226023834.4FIN2
XOMput67.5April 18, 2019-21581498.4FIN2
MUput32March 15, 2019-21961910.4FIN2
QLDput60January 15, 2021-195092520.2FIN1
SANDcall4.5January 17, 202017712038.2FIN1
SANDcall4.5January 17, 202017712368.2FIN1
AGcall7January 17, 202017716583.2FIN1
AGcall7January 17, 202017712341.2FIN1
IAGcall2January 17, 20202455510.4FIN2
IAGcall2January 17, 2020245500.4FIN
PAAScall20January 17, 2020571.2757.0FIN5
PAAScall20January 17, 2020171.212044.0FIN1
PVGcall8January 17, 2020112022398.2FIN
PVGcall8January 17, 2020112015025.2FIN1
SAcall14August 16, 2019357620.6FIN
SAcall14August 16, 2019113817027.2FIN1
DBCcall16August 16, 20191610-65.8LOSS0
SCCOcall37September 19, 20191180364179.2FIN1
FCXcall13August 16, 2019211416184.4FIN2
SDScall50January 21, 2021126533565.2FIN1
VIXcall20August 21, 2019116519525.2FIN1
SPYput200December 18, 2020136840027.2FIN1
SPYput200December 18, 20204178240228,8SELL4
WEATcall5October 18, 20191558020.2FIN1
WEATcall5October 18, 2019155600.20FIN1
JOcall35September 20, 20191207370158.2FIN1
JOcall35September 20, 2019120726048.2FIN1
SOYBcall16August 16, 20192900-189.6LOSS
CORNcall15August 16, 2019110518171.2FIN1
CORNcall15August 16, 2019110512010.2FIN1
WBAput50July 19, 2019
-11211142.2FIN1
GDXcall21July 19, 2019144.511666.7FIN1
GDXcall21July 19, 2019144.5170120.7FIN1
REMXcall19November 19, 201921000-209.6LOSS
WPMcall22.5January 17, 202011902005.2FIN1
WPMcall22.5January 17, 2020119023540.2FIN1
WEATcall6.0January 17, 20204300-139.2LOSS
CORNcall18.0February 21, 20202920-193.6LOSS
SOYBcall17.0February 21, 202025555-119.6LOSS
FREScall1000.0March 20, 20204209209-19.2
GDXput27.0September 20, 20192910-191.6LOSS
AGcall12January 15, 20212196196-9.6
SAcall16February 20, 202016560-937.6LOSS
PAAScall22January 15, 20211198380177.20FIN
PAAScall22January 15, 20211198406203.20FIN1
PAAScall22January 15, 2021219822034.40FIN2
GOLDcall22January 15, 20214138230342.80FIN4
PVGput7January 15, 2021-2975574.40FIN2
ECHput31
May 15, 2020-118011560.20FIN1
KWEBput39January 15, 2021-126320553.20FIN1
FXIput37December 18, 2020-1
19013055.20FIN1
CCJput10January 21, 2022-2252252-9.60
EAput95March 20, 2020-2
13874118.4FIN2
EAput90January 15, 2021-2533395266.40FIN2
TWTRput25January 15, 2021-220416568.40FIN2
TEVAput8January 15, 2021-413110584.80FIN4
KLput40January 15, 2021-2500500-9.6
AGput10January 15, 2021-4183183-19.2
NEMput36January 15, 2021-219096186.60FIN2
SHAKput65January 15, 2021-2860771168.40FIN2
SEput35January 15, 2021-2450360170.40FIN2
STNGput25January 15, 2021-4
421421-14.40
FNVput100January 15, 2021-1580460115,2FIN1
FNVput100January 15, 2021-1
580580-9.60
RGLDput100January 15, 2021-2686-686-9.60
XOMput62.5June 19, 2020-3326326-14.40
CVXput100June 19, 2020-2393393-9.60
CVXput100June 19, 2020-121317533,2FIN1
PVGput7January 15, 2021-2140140-9.60
Totaal304.30%1864.60
Winrate/LOSS/WIN: 80%28115
Commentaar:
FIN= Finito, de optie is gesloten bij beleggershulp, advies is om optie te sluiten in de portfolio.
BB = Buy back een geschreven call of put
SELL = Verkoop een gekochte optie
LOSS = Verlies op een gesloten buyback of sell

Benchmarking

We hoeven u niet te vertellen hoe onze portfolio deze maand gepresteerd heeft, u heeft het vast gevoeld. De pijn gevoeld van een daling op de beurs, een flinke daling. Toch 1 lichtpuntje zonder hier al te veel positiviteit aan te hangen is dat we het beter doen dan de S&P500, en dat we ruim 10% boven deze benchmark zitten en dat we onze jaarlijkse target van 10% rendement per jaar nog steeds kunnen halen. Wat dit voorlopig in gevaar brengt zijn de prestaties in de opties. Deze zijn nu heel slecht en kunnen ons resultaat gaan drukken. Met goud en zilver gaat het zeer goed, boven verwachting zelfs en dit houdt ons op de been. Motto wordt: Blijf stil in een hoekje zitten en vang de klappen op, houdt u stoplossen in de gaten en koop bij indien de beurzen dreigen te stijgen!!!!!!!!

Disclaimer:

Beleggershulp baseert zijn werk op research vanaf het internet, bij officiële instanties en meningen van andere nieuwsbriefschrijvers. Niets in deze nieuwsbrief is letterlijk overgenomen van anderen, behalve sommige grafieken, het is de mening van de schrijver. Het kan fouten bevatten en u moet geen enkele investering beslissing maken zuiver op basis van wat u in deze nieuwsbrief leest. Het is uw geld en blijft uw verantwoordelijkheid. We zijn zelf een zeer kleine investeringsfirma en kunnen hierdoor onmogelijk zelf de prijs van aandelen beïnvloeden.

Privacy:

Beleggershulp bewaart je email en naam als gegevens, meer niet. Deze gegevens zijn alleen voor de eigenaar van de website inzichtelijk, zijn beschermd met een complex paswoord en worden niet verstrekt aan iemand anders. Indien u niet tevreden bent over onze service dan kunt u zich altijd uitschrijven door een e-mail te schrijven naar info@beleggershulp.nl. Wij schrijven u dan zo spoedig mogelijk uit.